Mijanki-ciąganki

przez | 27 listopada, 2019

Zajęcia dedykowane psom, które albo bardzo lubią inne czworonogi albo wolą unikać i kiedy widzą drugiego psa tracą głowę…a ich przewodnik ramię. Postaramy się, aby mijanie psów stało się przyjemnością. Ten czas zainwestujemy w naukę skupienia uwagi, wychodzenia z trudnych sytuacji, zarządzania linką treningową, smyczą i przestrzenią psa, oraz kompetencje społeczne czworonoga i przewodnika. Podczas tych zajęć skupimy się również nad tym jak prawidłowo bawić się z psem, aby zabawa miała również funkcje edukacyjne, odprężające i satysfakcjonujące obie strony smyczy.

Możesz skorzystać z krótkiego kursu w dwóch odsłonach do wyboru w zależności od umiejętności i kompetencji Twojego psa:

1. SOBOTY 13:00
Na naszym placu szkoleniowym – gdzie w bezpiecznej przestrzeni skupisz się na ćwiczeniach i zabawie, a gdy zmarzniesz możesz zrobić sobie u nas pyszną owocową herbatę lub aromatyczną kawę. Nie zapomnij tylko termo kubka.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/AiQujVC8L7hJuzUc8

2. CZWARTKI 17:30
W przestrzeni miejskiej – dla psów, które znają komendę siad i patrz. Praca w centrum Szczecina to ten plus, że nigdzie daleko nie trzeba dojeżdżać, a zajęcia można potraktować jako fajny, atrakcyjny dla psa spacer w miłym towarzystwie – kawę też można ze sobą zabrać.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/z1fuYgUeCfg84cwZ6

Dwie odsłony naszych kursów mają tę sama tematykę różnią się natomiast doborem dystraktorów i stopniem generalizacji nabytych umiejętności.
Od psów, które chcą wziąć udział w zajęciach w mieście wymagamy, aby potrafiły przynajmniej usiąść, kiedy przewodnik prosi 🙂

Koszt zajęć: 150zł
Liczba spotkań 4 (ostatnie spotkanie to spacer socjalizacyjny z ćwiczeniami)
Czas trwania – grudzień.
W grupie max 6 psów.

Wpłaty za kurs prosimy kierować na konto najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem kursu.
BZ WBK 11 1090 1492 0000 0001 2161 3822
Katarzyna Wawryniuk EduAnimalis

Istnieje także możliwość uiszczenia opłaty gotówką w siedzibie EduAnimalis w soboty między regularnymi zajęciami (w godz. 10:00-16:00).