Zgłoszenia i ustalenie terminów

Drodzy kursanci, właśnie tworzymy grafik na przyszły tydzień, grafik znajdziecie na naszej stronie http://eduanimalis.pl/grafik-zajec/, już nanieślismy tam potwierdzone terminy, pozostałych kursantów prosimy o skontaktowanie sie z nami i potwierdzenie swojej obecności na zajęciach w tym tygodniu. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-21.

kontakt z nami:
tel.663-580-021
e-mail k.wawryniuk@eduanimalis.pl
a także formularz w zakładce KONTAKT lub GRAFIK ZAJĘĆ

PARTNERZY

 Nasza praca charakteryzuje się tym, że spotykamy wiele osób posiadających podobne do naszych zainteresowania i pasje – dzięki temu nawiązujemy  ciekawe przyjaźnie oraz współpracę. Zawsze współpracujemy z firmami, które z czystym sumieniem możemy polecić naszym klientom, gdyż świadczą one usługi na najwyższym poziomie, łącząc pasję z wysokimi kompetencjami i profesjonalizmem.

 

 ReAnimalis – Centrum Rehabilitacji Zwierząt Towarzyszących

ReAnimalis jest jednym z pierwszych gabinetów w województwie zachodniopomorskim, oferujący profesjonalne leczenie rehabilitacyjne zwierząt towarzyszących.

 photo reanimalisfbstrona_zps742fbb66.jpg

 

 ZAMARRA ZOO – SKLEP, GROOMING I HODOWLA

Zamarra ZOO to profesjonalny salon groomerski, hodowla psów rasy jack russel terrier oraz świetnie zaopatrzony sklep zoologiczny z karmami i artykułami dla zwierząt towarzyszących.

 photo zamarra_zps22c545e3.jpg

 

PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT.

Specjalistyczne Usługi Sanitarno – Weterynaryjne

ul.Łużycka 3, Gryfino

PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT „ZA STRAŻĄ” to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie zarówno zwierzęta jak ich opiekunowie spotkają się z rzetelną i przyjazną obsługą.

Doświadczeni lekarze weterynarii łączący  pasję, miłość do zwierząt, praktykę zawodową i wciąż poszerzaną wiedzę, co w rezultacie daje kompleksową opiekę weterynaryjno – sanitarną, która obejmuje zarówno zwierzęta towarzyszące ( psy, koty, gryzonie, ptaki), jak również zwierzęta gospodarskie.


 photo Vet_Logo_zps647a76f0.png

 Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent, Promocja, Postęp

ul. Taborowa 7, Szczecin

Szkoła powstała w roku 1992 r, jako Liceum Ogólnokształcące Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp. Organizatorami placówki byli Jacek Piechota i Arkadiusz Kawecki, który został jej pierwszym dyrektorem.

Szkoła doczekała się już ponad  500 absolwentów. Zmieniły się też sale lekcyjne – w 2006 r. otwarta została pracownia informatyczna, a w 2009 r. utworzona została sala multimedialna z nowoczesną tablicą multimedialną.Planowane jest także unowocześnienie sali biblioteczno-czytelniczej, tak aby sprostać nowym wyzwaniom związanym z rozpowszechnianiem się bibliotek multimedialnych tzw. e-booków.

W 2006 r.  wprowadzono dzienniczek internetowy – pierwszy w szkołach szczecińskich, a w 2008 r. powstała witryna internetowa Zespołu Szkół .

Powstało także Certyfikowane Laboratorium Edukacyjnego ECDL – PL-LAB0454 posiadające uprawnienia do egzaminowania uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentów studiów dziennych licencjackich oraz magisterskich.

Zwyczajem szkoły było i jest organizowanie i uczestniczenie w przedsięwzięciach edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych dla uczniów szkół szczecińskich.  Do najbardziej znanych należą: Dąbskie Biegi Uliczne, wszechnice i konferencje naukowe, wojewódzkie i miejskie konkursy przedmiotowe – języków obcych, informatyczne, ekonomiczno-społeczne itd., np.

tpp logo

 Domowa Opieka nad Zwierzętami w Szczecinie – Profesjonalna Petsitterka

Opieka nad Zwierzętami w Szczecinie to gwarancja bezpieczeństwa oraz całkowitego zaangażowania. Opiekę sprawuje profesjonalna petsitterka, technik weterynarii. W ofercie aktywnie spędzony czas, długie spacery, zdrowa dieta, domowe warunki.


 photo niania_zps2531de80.jpg

EduAnimalis - Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów Szczecin 2014 Frontier Theme