OBI KAŻDY ZROBI

Obedience to nie tylko sport kynologiczny, to też styl życia i filozofia oparta w pierwszej kolejności na zaufaniu, współpracy człowieka z psem, głębokiej przyjaźni, szeroko rozumianej równowadze oraz precyzji i fantastycznych emocjach, będących motywatorem do dalszych treningów. Nie jest to aktywność zarezerwowana dla wybrańców!

To fantastyczny sposób spedzania czasu z psem w sposób rozumny i niezwykle wciągający,

Trenować może każdy, nie tylko psy rasy border collie.

Seminaria obedience są spotkaniami zarówno dla pasjonatów jak i osób dopiero chcących sprawdzić czy to aktywność odpowiednia dla nich i ich psów. Seminarium charakteryzuje się tym, że nie trenuje się w grupie a indywidualnie. Każdy ma swój czas, w trakcie którego pracuje z trenerem indywidualnie. Instruktor prowadzi wywiad, obserwuje psa i dobiera odpowiednie dla poziomu wtajemniczenia ćwiczenia. Dodatkową zaletą seminariów jest to że poza czasem swojego wejścia, można obserwować pracę innych uczestników, co stanowi również bardzo wartościowe doświadczenie. Będąc biernym obserwatorem, można wychwycić wiele treningowych smaczków, których nie widzi się z perspektywy przewodnika psa. Swoje obserwacje można skonsultować z prowadzącym, wyciągnąć wnioski a tym samym wrócić do domu z nowymi pomysłami na samodzielny trening z psem, motywacją do pracy i odpowiedziami na wszelkie nurtujące pytania.

Zapraszamy na warsztaty obedience z Jagodą Wejchan. Będzie to fantastyczne psie święto w miłym towarzystwie i fajnej atmosferze. Zapraszamy wszystkie psy bez względu na stopień zaawansowania.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WARSZTATÓW Z JAGODĄ WEJCHAN W EDUANIMALIS

1.GRUDNIA 2018

EDUANIMALIS, UL. PRZESTRZENNA 4 SZCZECIN

KOSZT UCZESTNICTWA Z PSEM:
2 dni 370 zł
1 dzień – 200 zł

KOSZT UCZESTNICTWA JAKO OBSERWATOR:
2 DNI – 160 zł
1 DZIEŃ – 100 ZŁ

Zgłoszenia prosimy kierować na: kamila@eduanimalis.pl
Ilość miejsc ograniczona.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU