Od ogółu do szczegółu

przez | 27 listopada, 2019

Te zajęcia zostały stworzone z myślą o tych osobach, które nie czują jeszcze bliskości ze swoim psem i chciałyby poprawić nawiązywanie kontaktu ze swoim czworonogiem. To ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieli by popracować na zmniejszeniem dystansu ucieczki swojego psa, przywołaniem, podążaniem za przewodnikiem, komunikacja werbalną, optyczną i smyczową. Będziemy pracować w odsłonie pierwszej na naszym placu treningowym w systemie wejść lub w dosłownie drugiej w dużych szczecińskich parkach, gdzie jest spora przestrzeń, ponieważ będziemy uczyć jak zarządzać swobodą psa i pomagać mu w procesie decyzyjnym, aby mimo wszystko coraz częściej zaczął wybierać powrót do swojego opiekuna a do tego potrzebne jest miejsce i linki treningowe. Zajęcia dla psów, które nie przejawiają agresji względem ludzi lub zwierząt.

Możesz skorzystać z krótkiego kursu w dwóch odsłonach do wyboru w zależności od umiejętności i kompetencji Twojego psa:

1. wtorki 20:00
Na naszym placu szkoleniowym – gdzie w bezpiecznej przestrzeni skupisz się na ćwiczeniach i zabawie, a gdy zmarzniesz możesz zrobić sobie u nas pyszną owocową herbatę lub aromatyczną kawę. Nie zapomnij tylko termo kubka.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/A6Armf2x3R88poULA

2. CZWARTKI 19:30
W przestrzeni miejskiej – dla psów, które znają komendę siad i patrz. Praca w centrum Szczecina to ten plus, że nigdzie daleko nie trzeba dojeżdżać, a zajęcia można potraktować jako fajny, atrakcyjny dla psa spacer w miłym towarzystwie – kawę też można ze sobą zabrać.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/JKYWpmkVRbDskFjn6

Dwie odsłony naszych kursów mają tę sama tematykę różnią się natomiast doborem dystraktorów i stopniem generalizacji nabytych umiejętności.
Od psów, które chcą wziąć udział w zajęciach w mieście wymagamy, aby potrafiły przynajmniej usiąść, kiedy przewodnik prosi 🙂

Koszt zajęć: 150zł
Liczba spotkań 4 (ostatnie spotkanie to spacer socjalizacyjny z ćwiczeniami)
Czas trwania – grudzień.
W grupie max 6 psów.

Wpłaty za kurs prosimy kierować na konto najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem kursu.
BZ WBK 11 1090 1492 0000 0001 2161 3822
Katarzyna Wawryniuk EduAnimalis

Istnieje także możliwość uiszczenia opłaty gotówką w siedzibie EduAnimalis w soboty między regularnymi zajęciami (w godz. 10:00-16:00).