Pomóż swojemu psu dobrze wystartować w życiowym biegu…

Poświęć na to 9 godzin

1 godzina – teoria w formie webinaru (dowiesz się jak przygotować się na zajęcia w grupie, poznasz schematy panujące podczas szkolenia i zrozumiesz, że mają sens oraz przydadzą się na co dzień, instruktor opowie Ci o tym jak wygląda proces dorastania Twojego psa,  na co dobrze byłoby zwrócić uwagę, aby wyrósł z niego super psi kumpel).

2 godzina – praktyka, zajęcia w grupie (to tak naprawdę pierwszy dzień w szkole, więc razem przejdziemy przez to – poznasz systemy emocjonalne szczenięcia i zrozumiesz jakie są one ważne w procesie poznawania nowego środowiska, ludzi i oczywiście innych szczeniaczków. Umiejętności: podążanie za przewodnikiem, kontakt wzrokowy i dotykowy).

3 godzina – to czas na naukę spokojnego wchodzenia na plac szkoleniowy, witania się z koleżankami i kolegami z klasy oraz grzecznego skupiania się na zadaniach podczas nauki przywołania. A w między czasie poznajemy tajemnice super zabawy. Na koniec odpoczniesz na zielonej trawie ciesząc się spokojem i super atmosferą – zdziwisz się, ale to też nauka.

4 godzina – pora na podniesienie poprzeczki, na plac wjeżdżają przeszkody – tunele, pachołki, mini hopki, kolorowe piłki, równoważnie – istny plac zabaw oraz stymulacja sensoryczna psiej młodzieży a także nauka pokonywania przeszkód w przyjazny sposób

5 godzina – maluchy są już o miesiąc starsze, więc wymagają poważnych wyzwań – obedience puppy challenge – wprowadzamy komendy statyczne .

6 godzina – koniec żartów! Ekipa psich podrostków wędruje na miasto – będziemy uczyć się przechodzić przez jezdnię, ładnie chodzić na smyczy i cieszyć się urokami spaceru bez powyciąganych rąk przewodnika – wykorzystamy infrastrukturę wokół naszej szkoły.

7 godzina – maluchy poznają komendę zostań i na miejsce oraz  jej wartość  w życiu codziennym – będzie łatwiej uwiecznić szkolne chwile na zdjęciach, ale nie tylko…

8 godzina – wypływamy na głęboką wodę idziemy odwiedzić kawiarnię, stację benzynową, a w między czasie utrwalamy zdobyte umiejętności

9 godzina – To już koniec, pieski są starsze o 2 miesiące, pora pochwalić się umiejętnościami na pierwszym egzaminie kompetencji, bawiąc się przy tym przednio.

Czujecie niedosyt?
Nic straconego – przygoda się nie kończy, kolejna część nastąpi wkrótce, sprawdź co Was czeka dalej TU!

 

Koszt: 450 zł

Liczba spotkań: 

  • 1 spotkanie teoretyczne (online) – 21.09. godz. 18:00
  • 8 spotkań praktycznych poniedziałki 18:00 (start – 28.09.)

 

Płatność:
bezzwrotny zadatek – 100 zł do 20.08. na konto bankowe:
11 1090 1492 0000 0001 2161 3822 EduAnimalis Katarzyna Wawryniuk,
pozostała część kwoty do 10.09.

 

A oto przedsmak tego o czym będzie opowiadała Wam instruktorka w trakcie zajęć.

 

Formularz zgłoszeniowy

Katarzyna Wawryniuk
etolog, behawiorysta, instruktor szkolenia zwierząt
tel: 663-580-021
e-mail: eduanimalis@gmail.com