Jagoda jest trenerem oraz czynnym zawodnikiem posłuszeństwa sportowego. Razem ze swoim czteroletnim samcem border collie Thorinem startuje w najwyższej, międzynarodowej klasie obedience. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2017 i 2018, finalistka na Mistrzostwach Świata Obedience 2018 oraz Mistrzyni Polski Obedience 2017. Cały czas doskonali swoje umiejętności nie tylko w praktycznej pracy z czworonogami, ale również uczestnicząc w licznych seminariach z zagranicznymi prelegentami.
W obedience ceni to, że dzięki pracy z psem buduje się z nim świetną więź, bo zawody to nie tylko sprawdzenie poszczególnych ćwiczeń, ale test dla naszej relacji z psem. Uwielbia zarówno szlifować detale i zmierzać do perfekcji w każdym ćwiczeniu, jak i przygotowywać team pod zawody. Dużą uwagę zwraca na odpowiednie podejście i filozofię treningu, podkreśla, iż obedience to sport zespołowy. Powinniśmy rozwijać nie tylko naszego psa, ale przede wszystkim swoje umiejętności handlingowe i odpowiednio prowadzić swojego psa.

Zapewniamy dwa wejścia po 20 min, oraz napoje i przekąski.
Seminarium odbędzie się na ogrodzonym placu szkoleniowym. W przypadku załamania pogody do dyspozycji będzie salka – 45m2.

KOSZT UCZESTNICTWA Z PSEM:
2 dni 370 zł
1 dzień – 200 zł

KOSZT UCZESTNICTWA JAKO OBSERWATOR:
2 DNI – 160 zł
1 DZIEŃ – 100 ZŁ

Zgłoszenia prosimy kierować na: kamila@eduanimalis.pl
Ilość miejsc ograniczona.