Wieczór autorski oraz wykład ” Jak nie drzeć Kotów z Kotem” z Małgorzatą Biegańską- Hendryk

przez | 21 września, 2019

20.09.2019 odbyło się spokanie autorskie z Małgorzatą Biegańską-Hendryk z Kocibehawioryzm.pl . Impreza została zorganizowana przez Eduanimalis -Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów . Z Gosią współpracujemy od lat i ogromną było dla nas goszczenie jej i … Stefana ( który zerkał z okładki jej najnowszej książki) w Szczecinie 
Podczas spotkania Gosia wygłosiła wykład naszpikowany wiedzą o tym, jak nie drzeć kotów z kotem  odbyła się również promocja książki i rozdanie autografów.
Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć fantastycznych opiekunów kotów o niesamowitej energii, co stworzyło bardzo sympatyczną atmosferę spotkania – dziękujemy, że byliście!
Podczas spotkania gościliśmy ekipę z Catosfera Szczecin – profesjonalna opieka nad kotem, która przyczyniła się do promocji książki Gosi – dziękujemy i czystym sercem polecamy wszystkim tym, którzy poszukują doskonałej opieki dla swojego kota.
Bardzo się cieszę, że byli też nasi przyjaciele i twórcy fantastycznego fanpage Kocie żale gdzie możecie poznać naszych podopiecznych – Bogdana, Maszkę i Antona .
Za pyszną bezę, rozgrzewającą herbatę, aromatyczną kawę i bardzo miłą obsługę dziękujemy personelowi Columbus Bistro & Cafe Przestrzenna- Drive Up
Informujemy, że jest możliwość stacjonarengo zakupienia książki o Stefanie w siedzibie EduAnimalis lub podczas kocich konsultacji prowadzonych przez behawiorystów EduAnimalis.