EduLifeStyle na start!

EduLifeStyle to nowa kategoria postów, które będą regularnie zamieszczane na stronie www.eduanimalis.pl. Skąd pomysł na tego typu publikacje? Chodzi przede wszystkim o podjęcie wyzwania jakim jest usystematyzowanie wiedzy dotyczącej psów jak również wskazanie jak ważna w pracy ze zwierzętami jest wiedza naukowa, która jako jedyna stanowi rzetelną podwalinę do stawiania … Continue reading „EduLifeStyle na start!”

SZCZENIAKI NA START – WARSZTATY 13. 05.2017 SZCZECIN

SZCZENIAKI NA START Forma: Warsztaty – aktywne uczestnictwo wszystkich osób biorących udział w szkoleniu Termin: 13.05.2017 Miejsce: Szczecin – centrum (bliższe informacje wkrótce) Cena; 150zl Program: Moduł 1 – WYBÓR HODOWLI I SZCZENIĘCIA Jak wybrać dobrą hodowlę? Co to jest dobra hodowla? Wybór szczenięcia pod katem wyników testów psychologicznych Wybór szczenięcia pod katem opinii … Continue reading „SZCZENIAKI NA START – WARSZTATY 13. 05.2017 SZCZECIN”

Krok po kroku z czworonogiem, tuż przy boku z „Podaj Dalej”

Niezwykle miło było mi dzisiaj gościć na spotkaniu z Cyklu „Podaj Dalej” organizowanym na Wydziale Humanistycznym US. Za zaproszenie chciałam w szczególności podziękować Pani Izabelli Orzechowskiej oraz Asi Preś – wieczór uznaję za bardzo udany. Rozmawialiśmy o socjalizacji psów i kotów, metodyce szkoleniowej, dobrostanie zwierząt oraz dość trudnym dla nas … Continue reading „Krok po kroku z czworonogiem, tuż przy boku z „Podaj Dalej””