Zabawa i skupienie

przez | 27 listopada, 2019

Kiedy czujesz, że w codziennej bieganinie zgubiłeś balans, czasu na wszystko brak, a Twój pies już zupełnie nie wie o co w tym wszystkich chodzi. Przygotuj więc linkę treningową, 2 lub więcej szarpaków, piłeczkę, matę węchową lub kocyk oraz liczne przysmaki o dużej atrakcyjności i wpadaj na zajęcia. Podczas spotkań uporządkujemy sobie wszystko. Skupimy się na motywacji, komendach z zakresu posłuszeństwa podstawowego, ale również umiejętnej zabawie z psem. Opowiemy o systemach emocjonalnych czworonoga, dzięki czemu zrozumiesz dlaczego czasem zabawa w jego wykonaniu to dziki szał i totalne stracenie głowy, a czasami bywa tak, że ciężko jest ubłagać go o wykonanie najprostszych komend bo pies jest zawęszony w swoim świecie i nic do niego nie trafia – nawet ulubiony szarpak.
Popracujemy nad balansem miedzy zabawą a skupieniem uwagi psa na przewodniku wplatają w to chodzenie przy nodze, komendy statyczne a jak się uda i wszystko będzie szło zgodnie z planem, również komendy w dystansie.

Możesz skorzystać z krótkiego kursu w dwóch odsłonach do wyboru w zależności od umiejętności i kompetencji Twojego psa:

1. WTORKI 18:00
Na naszym placu szkoleniowym – gdzie w bezpiecznej przestrzeni skupisz się na ćwiczeniach i zabawie, a gdy zmarzniesz możesz zrobić sobie u nas pyszną owocową herbatę lub aromatyczną kawę. Nie zapomnij tylko termo kubka.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/xP4HHMVW54136kBK9

2. CZWARTKI 18:30
W przestrzeni miejskiej – dla psów, które znają komendę siad i patrz. Praca w centrum Szczecina to ten plus, że nigdzie daleko nie trzeba dojeżdżać, a zajęcia można potraktować jako fajny, atrakcyjny dla psa spacer w miłym towarzystwie – kawę też można ze sobą zabrać.
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/24jSE9ktNdQgVnrn9

Koszt zajęć: 150zł
Liczba spotkań 4 (ostatnie spotkanie to spacer socjalizacyjny z ćwiczeniami)
Czas trwania – grudzień.
W grupie max 6 psów.