Spacer funkcjonalny

Szkolenie w formie spaceru? Czemu nie! Przecież to najbardziej naturalna, codzienna aktywność  psa i jego przewodnika, właśnie podczas jej trwania pojawiają się TE niefajne zachowania psa. W teakcie zajęć na bieząco rozwiązujemy problemy z zachowaniem i co najważniejsze, pracujemy w naturalnym dla psa i  jego człowieka środowisku.

 

Podczas kursu odkryjesz się jak ogarniać fajne spacery z psem.

SOCJALIZACJA

Dowiesz się,jak prawidło socjalizować swojego dorosłego psa z innymi czworonogami oraz ludźmi. Ty i Twój pies staniecie się cząstką grupy, z którą łatwiej osiągniesz zamierzone cele szkoleniowe.

DEKOMPRESJA EMOCJONALNA

Emocje psa i przewodnika to taka naturalna sprawa, chociaż czasem potrafią nieźle namieszać, podpowiemy Ci jak łatwo je rozładowywać i niepotrzebnie nie nakręcać.

ELEMENTY SZKOLENIA Z ZAKRESU POSŁUSZEŃSTWA I PRACY WĘCHOWEJ

Wiadomo w domu pies zrobi wszystko o co go poprosisz, „na mieście” dopada go wybiórcza głuchota – znasz to? No to spotykamy się właśnie po to, aby pieskom chciało się pracować nawet, gdy wkoło jest wesoło :). Poznasz ćwiczenia, które z latwością odtworzysz również podczas swoich samodzielnych spacerów z psem.

REGULARNOŚĆ, PRZEWIDYWALNOŚĆ, ZABAWA Z FAJNĄ EKIPĄ

No dobra, wszyscy wiemy jak to jest z tym ćwiczeniem z psem – jak z dietą „od poniedziałku”, w grupie łatwiej się zmobilizywoać i wejśc w rytm. Poza tym jest tak fajnie, że gdy kończy się kurs, jakos tak się robi pusto w zyciu – razem po prostu ćwiczy się łatwiej, a pieski są z tego bardzo zadowolone.